1500 zł na komputer dla dziecka. Jak otrzymać dofinansowanie?

1500 zł na komputer dla dziecka. Jak otrzymać dofinansowanie?

Rodzina prowadząca gospodarstwo rolne w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyło 18 roku życia może ubiegać się o dofinansowanie. To dobra wiadomość dla rodziców. Tym bardziej w obecnych czasach, zdalnego nauczania. Do 30.12.2020 można składać wnioski o przyznanie środków na zakup komputera stacjonarnego, bądź laptopa. Wysokość dofinansowania to 1500 zł na rodzinę. Nie jest to co prawda kwota wystarczająca na zakup nowego sprzętu ale z powodzeniem można ją przeznaczyć na zakup poleasingowego laptopa lub komputera od IT Remarketing.

Czas pandemii zmusza wielu z nas do innego podejścia do codzienności. Mamy kontakt głównie poprzez środki przekazu takie jak telefon, a przede wszystkim komputer. To dzięki niemu możemy komunikować się z osobami w pracy czy też w szkole. To bardzo ważny czas dla naszych dzieci, które dzięki komputerowi mogą brać udział w lekcjach online. Aby mogło być to możliwe, sprzęt z jakiego korzystają powinien być dobrej jakości co gwarantuje wybór biznesowych wersji. Takie komputery i laptopy są dostępne w IT Remarketing, gdzie ceny poleasingowych sprzętów zaczynają się już od 399 zł. To bardzo atrakcyjne oferty.

Dowolność konfiguracji sprzętowej to kolejna zaleta sprzętu poleasingowego. Według własnych preferencji możemy wybrać wielkość i typ dysku (lub dysków), dopasować ilość pamięci RAM oraz system operacyjny. Dzięki temu dostaniemy i zapłacimy tylko za to czego potrzebujemy. Czy to nie jest to czego właśnie teraz szczególnie potrzebujemy? Do tego zapewniamy fachowe wsparcie w zakupie sprzętu oraz dostosowanie go do naszych potrzeb.

Aby ubiegać się o pomoc:

– łączny dochód uzyskany przez rodziców w 2019 r. nie może przekraczać w przeliczeniu na osobę  1 200 zł       miesięcznie.

– w ostatnich trzech latach rodzina nie otrzymała komputera zakupionego ze środków publicznych

– co najmniej jedno z rodziców prowadzi gospodarstwo rolne

Wnioski o dofinansowanie zakupu komputera można składać do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia 2020 r. Dofinansowany zostanie zakup komputera dokonany od 10 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r. Ostateczne rozliczenie zostanie dokonane na podstawie faktur dostarczonych do ARiMR do 15 kwietnia 2021 r. W przypadku, gdy wnioskodawca dostarczy fakturę w mniejszej kwocie to zwróci różnicę ARiMR, jeśli wcale nie dostarczy faktury to zwróci całą kwotę.

Zachęcamy do odwiedzin strony biznesowekomputery.pl i skorzystania z oferty, tym bardziej, że program wsparcia może być dla nas dobrą okazją do zakupu sprzętu, który nie tylko będzie odpowiadał naszym potrzebom, ale i posłuży wiele lat.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SKLEPÓW STACJONARNYCH:

IT REMARKETING

AL. 600-Lecia 9

96-500 Sochaczew

Tel:46 892-11-32

Telefon komórkowy: 660 189 671

 
Czynne w godz.:
Poniedziałek-Piątek
10:00-18:00

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

IT REMARKETING WARSZAWA

ul.Konwiktorska 7 lok.4

00-216 Warszawa

Tel:22 428-40-19

Telefon komórkowy: 506 043 949


Czynne w godz.:
Poniedziałek-Piątek
12:00-20:00

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Facebook